بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی

برای آموزش زبان انگلیسی می‌توان از راهکارهای مختلفی کمک گرفت که یکی از این راه‌ها دیدن فیلم‌هایی به زبان انگلیسی و یا در اصطلاح فیلم‌های زبان اصلی است. در این نوشته قصد داریم به طور مختصر به معرفی بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم. پس در ادامه ما را همراهی کنید. ذکر چند نکته درباره آموزش زبان انگلیسی از طریق دیدن فیلم در ابتدا بهتر است سطح مهارتی خودتان را مشخص کنید. اگر سطح زبان انگلیسی شما در حد مبتدی است بهتر از لیست زیر، انیمیشن‌های معرفی شده را انتخاب کنید چرا که زبان انیمیشن‌ها ساده و برای کودکان است. اما اگر سطح مهارتی متوسط و یا بالایی دارید می‌توانید فیلم‌های مخصوص بزرگسالان را انتخاب کنید.

معرفی بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی

در لیستی که در زیر ارائه می‌شود به معرفی بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی می‌پردازیم. البته که این لیست شامل چند انیمیشن برای افرادی که سطح زبان انگلیسی مبتدی دارند می‌شود.

۱- مجموعه انیمیشن‌های Family Guys

مجموعه انیمیشن‌های Family Guys
این انیمیشن که پخش آن از سال ۱۹۹۹ آغاز شده و تاکنون ادامه داشته، برنده سه جایزه امی، جایزه آنی و … شده است. موضوع آن درباره داستان زندگی یک خانواده در هم ریخته بوده و فضای کمدی بر آن غالب است. این انیمیشن دیالوگ‌های فوق العاده خنده داری داشته و یکی از بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی محسوب می‌شود. اکثر دیالوگ های این انیمشین روان و ساده هستند.

۲- انیمیشن در جست و جوی نیمو

انیمیشن در جست و جوی نیمو
انیمیشن در جستجوی نیمو یک انیمیشن دریایی است که اتفاقات آن در زیر آب می‌افتد. برنده جایزه اسکار شده و یکی از ده انیمیشن برتر در جهان است. داستان درباره ماهی پدری است که پسرش نیمو را در اقیانوس گم می‌کند و به جست و جوی او می‌پردازد. دیالوگ‌های موجود در این انیمیشن می‌تواند انتخاب مناسبی برای کسانی باشد که به دنبال بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی هستند.

۳- رفقای خوب

رفقای خوب
فیلم داستانی جنایی رفقای خوب که اشاره به یک گروه مافیایی دارد، بعد از پدرخوانده، به عنوان بهترین فیلم گانگستری انتخاب شده است. با دیدن این فیلم با اصطلاحات عامیانه‌ی مافیایی زیادی آشنا خواهید شد.

۴- هری پاتر

هری پاتر
مجموعه فیلم‌های هری پاتر که در هشت نسخه و به سبک تخیلی ساخته شده است به شرح ماجراهای یک نوجوان می‌پردازد که توانسته به مدرسه علوم و فنون جادوگری راه یابد. هری پاتر پر فروش ترین فیلم در طول تاریخ بوده است. اصطلاحات به کار رفته در این فیلم می‌تواند به افزایش مهارت زبان انگلیسی شما کمک شایانی نماید. در این فیلم علاوه بر هیجان، نثر خوب و توصیفات عالی وجود دارد که آن را به یکی از بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی بدل کرده است.

۵- ارباب حلقه‌ها

ارباب حلقه‌ها
مجموعه سه گانه ارباب حلقه‌ها فیلمی‌ به سبک حماسی و خیال پردازانه بوده که برنده ۴ اسکار شده است. این فیلم برگرفته از کتاب تالکین، نویسنده و زبان شناس انگلیسی است .جملات و اصطلاحات به کار رفته در این فیلم بسیار فیلسوفانه و هنری بوده و جزو بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی محسوب می‌شود.

۶- ماتریکس

ماتریکس
ماتریکس یک فیلم علمی‌ تخیلی است که با اصطلاحاتی که در دیالوگ‌های آن وجود دارد جزو یکی از بهترین فیلم‌ها برای آموزش زیان انگلیسی محسوب می‌شود. در این فیلم دنیایی ساختگی به نام ماتریکس وجود دارد که برای غلبه بر جمعیت زیاد انسان‌ها شبیه سازی شده است. این فیلم به داشتن محتوای سنگین و ساختاری فلسفی شهرت دارد. اگر مهارت شما در زبان انگلیسی در سطح پیشرفته است دیدن آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم چرا که ماتریکس یکی از بهترین فیلم‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی برای افراد حرفه ای است. سه گانه ماتریکس برنده ۴ جازه اسکار و همچنین جوایز دیگری مانند بفتا و ساترن بوده است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *